Úvod » Majstráky

MZ: Karlova Ves - FK Inter 4:1 (2:1), nedeľa 11.5.2014, na ihrisku Molecova ul.

publikované 09.05.2014 (aktualizované 16.05.2014)

bohužiaľ sme si dali tri vlastné góly, ale to sa stáva aj väčším mužstvám... hehehe

nominácia : Špigút, Ondrejkovič, Vejřík, Šumský, Krchňák, Tarana, Držík, Klimek A., Bazelides, Nemeškurti, Aidi, Kovár, Dobrovodský, dresy žlté, zraz 8,30h. na ihrisku Molecova, POZOR umelá tráva!!!

prvý polčas:

druhý polčas:

H  O  D  N  O  T  E  N  I  E

MAJSTROVSKÉHO  STRETNUTIA      DŇA:     11.5.2014

ZÁPAS:Karlova ves -  FK INTER                                                  VÝSLEDOK:  4:1

VÝVOJ:       (2:1) 4:1                                                                      IHRISKO:  Karlova ves

ROZHODCOVIA :                                               DELEGÁT:

GÓLY:  vlastný

ŽK:                                                                       ČK:

NAJLEPŠÍ HRÁČI:  Ondrejkovič, Špigut

NAJLEPŠÍ HRÁČI SÚPERA:

ZOSTAVA S OHODNOTENÍM VÝKONOV:

Achberger

Ondrejkovic    Vejrik  Šumský                                       A.Klimek    Bazelides  Nemeskurti

Držík       Tarana      Krchnák                                      Dobrovodský    Kovár

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM:

V zápase v ktorom sme nepredviedli nič čo sa učíme v tréningovom procese sa ťažko hodnotí. Naša kombinačná hra bola na velmi nízskej úrovni. Za celý jeden zápas ani jeden hráč nevykonal úspešné obchádzanie súpera. V streľbe , prihrávkach sme zaostávali za súperom. V zápase ktorý nám vôbec nevyšiel sme si strelili nešťastné 3 vlastné góly ktoré ale prišli po našich chybách.  Náš jediný gól si strelil súper taktiež vlastný takže chlapcov môžem pochváliť len za snahu a za to že na majstrovský zápas prišli.

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

Aktualita

rozlúčka so sezónou U15, v stredu 12.6. od 19:30 v Hostinci u Deda na Drieňovej ul.
Dobrý deň priatelia, rok ubehol ako voda a táto sezóna sa nám nezadržateľne blíži ku koncu. Ako je dobrým zvykom, spoločne si nachvíľu sadneme a rozpomenieme si čo bolo počas sezóny dobré, veselé a čo zlé, smutné a čo je možné vylepšiť a napraviť...

« 04 / 2024 »
Najbližšia akcia