Úvod » Majstráky

MZ: FK Inter - Petržalka 4:1(2:1), nedeľa 18.5.2014

publikované 18.05.2014 (aktualizované 22.05.2014)

súper hral odhodlane a tvrdo (prevažne rukami), ale ani to mu nezabránilo, aby sme mu dali 4 góly, keď druhý polčas sa prakticky odohrával len na polovici Petržalky

majstrák v nedeľu 18.5.o 9,00hod. proti Petržalke u nás doma: Achberger, Vejřík, Šumský,Ondrejkovič, Tullala, Kovár, Tarana, Dobrovodský, Bazelides, Nemeškurti, Hric, Krchňách, Držík, zraz o 8,00hod.

H  O  D  N  O  T  E  N  I  E

MAJSTROVSKÉHO  STRETNUTIA      DŇA:     18.5.2014

ZÁPAS: FK INTER . Petržalka                                                   VÝSLEDOK:  4:1

VÝVOJ:       (2:1) 4:1                                                                      IHRISKO:  Drieňová

ROZHODCOVIA :                                               DELEGÁT:

GÓLY:  Držík 3x, Tullala

ŽK:                                                                       ČK:

NAJLEPŠÍ HRÁČI:  Držík,Šumský, Tullala, Vejrík

NAJLEPŠÍ HRÁČI SÚPERA:

ZOSTAVA S OHODNOTENÍM VÝKONOV:

Achberger

Ondrejkovic    Vejrik  Šumský                                       Dobrovodský    Bazelides  Nemeskurti

Tullala       Tarana      Kovár                                          Sýkora            Krchnák               Držík

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM:

V zápase sme jasne dominovali vo všetkých herných činnostiach sme zvládli úspešne. V prvom polčase sa nám nedarila kombinačná hra tak ako sme chceli no po nabádaní hráčov v polčasovej prestávke sa obraz hry zmenil a druhý polčas sme Petržalke prakticky nepožičali loptu. Hostia mali ojedinelé protiútoky ktoré včasným návratom prerušovali naši stredný obrancovia. Čo mi v zápase chýbalo bola častejšia streľba a zakončenie našich útokov. Gratuluje Držíkovi k stelenému hattricku.

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

Aktualita

rozlúčka so sezónou U15, v stredu 12.6. od 19:30 v Hostinci u Deda na Drieňovej ul.
Dobrý deň priatelia, rok ubehol ako voda a táto sezóna sa nám nezadržateľne blíži ku koncu. Ako je dobrým zvykom, spoločne si nachvíľu sadneme a rozpomenieme si čo bolo počas sezóny dobré, veselé a čo zlé, smutné a čo je možné vylepšiť a napraviť...

« 04 / 2024 »
Najbližšia akcia