MZ: FK Inter - SFM Senec 1:5 (1:2), streda 21.5.2014

prvý polčas:

druhý polčas( nie celý):

H  O  D  N  O  T  E  N  I  E

MAJSTROVSKÉHO  STRETNUTIA      DŇA:     21.5.2014

ZÁPAS: FK INTER – SFM SENEC                                             VÝSLEDOK:  1:5

VÝVOJ:       (1:2) 1:5                                                                      IHRISKO:  Drieňová

Špigut

Ondrejkovic    Vejrik  Bazelides                                       Dobrovodský    Šumský  Koščál

Sýkora      Kovár        Aidi                                            Nemeškurti          Tarana           Držík

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM:

Od úvodných minút sme v záapase dominovali a mali sme viac z hry. Držali sme loptu na kopačkách a o loptu sme sa pripravili len pri nepresnej rozohrávke. Ujali sme sa vedenia po krížnej strele Kovára. Mali sme ďalšie príležitosti ktoré sme nepremenili a po dobrých 10 minútach prišiel nepochopiteľný zvrat v priebehu zápasu. Hosťujúci kapitán individuálne obišiel až trojicu našich hráčov a strelou vyrovnal. Následne mali hostia Šsi a po nej otočil priebeh zápasu pri nedôslednom bránení. Od tohto momentu sme prestali hrať kombinačný futbal. Snažili sme sa presadzovať sa individuálne čo nám vôbec nešlo no nedali sme si povedať. Naša hra bola bez nápadu myšlienky a halvne POHYBU BEZ LOPTY. Súper nás jasne prevýšil a k víťazstvu a hlavne predvedenej hre mu gratulujem.