Úvod » Turnaje a priateľáky » Už odohraté...

Prípravný miniturnaj v Trenčíne, sobota 23.8.2014

publikované 19.08.2014 (aktualizované 17.09.2014)

prvý zápas sme remizovali so Skalicou 1:1 (Tarana), druhý zápas sme tiež remizovali s Pieštanmi 1:1 (Tarana), tretí zápas sme vyhrali s Trenčínom 3:0 (Vejřík, Krchnák, Tarana)

FK Inter - MFK Skalica 0:0

FK Inter- PFK Piešťany 1:1 (1:1)

FK Inter - AS Trenčín 4:0 (2:0)

zraz nominovaných bude pred štadiónom AS Trenčín, Mládežnícka ul.,Trenčín – Sihoť o 14,45h., nomináciu čítaj ďalej,
dresy a trenky  zapasove prinesie veduci tam priamo, hrá sa na UMELEJ TRAVE!

vziať si vychádzkové tepláky Adidas

nominácia: Aidi, Vejřík, Šumský,Ondrejkovič, Kovár, Tarana, Dobrovodský, Bazelides, Hric, Krchňách, Držík, Bakoš, Klimek M., Koščál, Ďurica, Šteflovič, Sýkora, Giač

MINITURNAJ – AS Trenčín, 23.08.2014

Miesto konania: futbalový štadión AS Trenčín, Trenčín – Sihoť

Čas konania: 15:45 – 16:00 ( 15:15 prezentácia družstiev )

ROZPIS ZÁPASOV

15:45                     1.ihrisko              AS TN  – PFK Piešťany

15:45                     2.ihrisko              INTER Bratislava – MFK Skalica

16:30                     1.ihrisko              AS TN  – MFK Skalica

16:30                     2.ihrisko              PFK Piešťany – INTER Bratislava

17:15                     1.ihrisko              AS TN – INTER Bratislava

17:15                     2.ihrisko              PFK Piešťany – MFK Skalica

Hrať sa bude 2x15 s 5 minútovou prestávkou. Systém 7+1, bránky 5x2m. Hrať sa bude na čiastočne zúženej polovici ihriska ( tak aby po oboch stranách ihriska bol priestor na autové vhadzovania ). Každé družstvo odohrá 3 zápasy po 30 minút, celkovo 90 minút.

Brankári nemôžu chytať „malú domov“ do ruky, v prípade porušenia takéhoto pravidla sa bude kopať priamy kop z hranice šestnástky. Auty sa budú vhadzovať, všetky nariadené voľné kopy budú priame.

Striedanie počas zápasu hokejovým spôsobom.

Na miniturnaji nebudú sledované výsledky zápasov a ani individuálne výkony hráčov. Hrá sa bez tabuľky a vyhodnotenia. Pitný režim a občerstvenie si zabezpečujú družstvá samostatne.

Každé družstvo bude mať k dispozícii priestor na prezlečenie ( šatňu ).

Medzi zápasmi bude prestávka 10 minút.

Rodičia hráčov majú zakázaný vstup na hraciu plochu i do útrob štadióna. V týchto priestoroch sa môžu pohybovať len tréneri a hráči jednotlivých družstiev. Ide o rešpektovanie základných pravidiel, vďaka ktorým máme k dispozícii hlavnú hraciu plochu.

Ešte na záver by som požiadal trénerov všetkých družstiev, aby rodičov upozornili vopred na akékoľvek vulgárne výstupy voči hráčom, trénerom i rozhodcom. Hlavnou našou úlohou je vychovávať mladých hráčov nielen po futbalovej stránke, ale i po spoločenskej i morálnej. Preto ísť treba pozitívnym príkladom. Nikto nechce nikomu zámerne uškodiť, či už chybným verdiktom rozhodcu alebo nebezpečným faulom, treba si uvedomiť, že sa jedná stále o deti, pre ktorých by mal byť futbal zábavou. Ja osobne verím, že tento miniturnaj bude pre nás všetkých zábavou a zaujímavou konfrontáciou.

Aktualita

rozlúčka so sezónou U15, v stredu 12.6. od 19:30 v Hostinci u Deda na Drieňovej ul.
Dobrý deň priatelia, rok ubehol ako voda a táto sezóna sa nám nezadržateľne blíži ku koncu. Ako je dobrým zvykom, spoločne si nachvíľu sadneme a rozpomenieme si čo bolo počas sezóny dobré, veselé a čo zlé, smutné a čo je možné vylepšiť a napraviť...