Úvod » Turnaje a priateľáky » Už odohraté...

PZ: Šoproň (HU) - FK Inter 1:3 (1:3) , sobota 2.2.2019

publikované 01.02.2019 (aktualizované 03.02.2019)

za nás góly : Studený 2, Ďurica

U15: Šoproň - Inter 1:3 (1:3)
Prvý polčas výborný zápas z našej strany. Hrali sme aktívne, napadali sme súpera už hneď pri rozohrávke, kde sme získali množstvo lôpt, z ktorých sme dokázali dvakrát skórovať. Súper hral prevažne na dlhé lopty za našu obranu s ktorými sme si dokázali vo väčšine prípadov poradiť až na jednu situáciu, po ktorej sme dostali gól z pokutového kopu po zlom riešení HSi. Okrem troch gólov sme mali veľa streleckých pokusov do priestoru brány supers. V druhom polčase tempo hry opadlo, začali sme hrať na veľa dotykov z čoho vyplynulo aj veľké množstvo strát. Kazili sme jednoduché prihrávky a hra sa kúskovala kvôli veľkému počtu faulov.

adresa: Ágfalvi út. 1. , Sopron

Nominácia na zápas. Klimek,

Polák, Kollár, Jamrich, Šumský, Gajdoš, Zahumenský, Tarana, Halcin, Studený, Fraňo, Popelák, Hric, Kovár, Harceg, Ďurica

Zraz nominovaných hráčov je zajtra o 8:05 na Drieňovej (8:15 odchod). Hrá sa po U14 o 13:00. Strava pravdepodobne NEBUDE zabezpečená. Návrat cca 16:30.

Nezabudnúť si zobrať PAS a Preukaz poistenca!

Aktualita

rozlúčka so sezónou U15, v stredu 12.6. od 19:30 v Hostinci u Deda na Drieňovej ul.
Dobrý deň priatelia, rok ubehol ako voda a táto sezóna sa nám nezadržateľne blíži ku koncu. Ako je dobrým zvykom, spoločne si nachvíľu sadneme a rozpomenieme si čo bolo počas sezóny dobré, veselé a čo zlé, smutné a čo je možné vylepšiť a napraviť...