Úvod » Majstráky

MZ: FK Inter - Spartak Trnava 2:0 (1:0), sobota 30.3.2019 (Stupava)

publikované 01.04.2019

G: Hric, Dobrovodský Odohrali sme výborný zápas proti kvalitnému súperovi. Prvý polčas bol na veľmi slušnej úrovni, obe družstva sa snažili hrať futbal. Hrali sme kombinačne, súperovi sme sa dokázali vyrovnať v agresivite a bojovnosti. Do konca prvého polčasu sme dokázali raz skórovať, následne sme nepremenili ešte dve gólové šance. Hostia sa dostali taktiež do náznakov šancí, ale či už dobrou defenzívnou činnosťou alebo výborným výkonom brankára z toho nakoniec neboli šance gólové. V druhom polčase nás hráči Trnavy trochu zatlačili na našu polovicu ihriska, ale znova dobrou organizáciou a kvalitnými výkonmi jednotlivcov sme im nedovolili dostať sa do výraznejších gólových príležitosti. Opäť sme si vytvorili dve gólové šance, ktoré ostali nepremenené. Gól na konečných 2:0 sme dali po dobrom pressingu, pri otváraní hry súpera. Dnes boli chlapci plný energie a odhodlania doviesť tento zápas do víťazného konca, za čo patrí vďaka každému jednému hráčovi.

.

Aktualita

rozlúčka so sezónou U15, v stredu 12.6. od 19:30 v Hostinci u Deda na Drieňovej ul.
Dobrý deň priatelia, rok ubehol ako voda a táto sezóna sa nám nezadržateľne blíži ku koncu. Ako je dobrým zvykom, spoločne si nachvíľu sadneme a rozpomenieme si čo bolo počas sezóny dobré, veselé a čo zlé, smutné a čo je možné vylepšiť a napraviť...