MZ: Slovan Bratislava - FK Inter 2:2 (2:0), štvrtok 25.4.2019

publikované 26.04.2019

za nás góly: Hric 2

U15: Slovan - Inter 2:2 (2:0)
G: Hric 2
Prvý polčas bol z našej strany slabý. Do zápasu sme vstúpili bez energie, dynamiky, robili sme veľa zbytočných chýb, po ktorých sme sa zbytočne dostávali pod tlak. Nevedeli sme sa dostať do tempa, prehrávali sme osobné súboje v kombinácií s pomalým návratom pod loptu z čoho pramenilo viacero šancí domácich. Šťastím pre nás bolo v prvom polčase, že sme inkasovali iba dvakrát. Napriek týmto všetkým negatívam sme si dokázali vypracovať dve 100% šance, ktoré ostali nepremenené. Do druhého polčasu sme vstúpili zodpovednejšie, boli sme dôraznejší snažili sme sa hrať kombinačne. Postupne sa hra vyrovnala a tak sme si dokázali vypracovať viacero pekných gólových príležitostí, z ktorých padli dva góly. Chlapci ukázali, že vedia byť minimálne vyrovnaným súperom každému družstvu, ale to treba v budúcnosti pretaviť do celého zápasu nie iba jedného polčasu resp. do nejakých úsekov hry. Za snahu a bojovnosť si všetci chlapci zaslúžia pochvalu vrátane striedajúcich hráčov.

Aktualita

rozlúčka so sezónou U15, v stredu 12.6. od 19:30 v Hostinci u Deda na Drieňovej ul.
Dobrý deň priatelia, rok ubehol ako voda a táto sezóna sa nám nezadržateľne blíži ku koncu. Ako je dobrým zvykom, spoločne si nachvíľu sadneme a rozpomenieme si čo bolo počas sezóny dobré, veselé a čo zlé, smutné a čo je možné vylepšiť a napraviť...